Kalkışa Hazır

13 Mayıs Perşembe günü NASA Kennedy Uzay Merkezi Araç Yapım Binası’nın dışında bir balıkkartalı ailesi görülüyor. Merritt Adası Ulusal Vahşi Hayat Koruma Bölgesi ile Kennedy ortaklaşa balıkkartalını da içeren 330 kuş türünün habitatını korumak için kolları sıvadı. Bu koruma alanında ayrıca 117 balık türü, 65 amfibi ve sürüngen türü, 31 memeli türü ve 1045 bitki türünü de barındırıyor. STS – 132 görevi kapsamında Atlantis uzay aracının bugün için planlanan fırlatma programında geri sayım var. NASA’nın Florida’daki Kennedy Uzay Merkezi’nde bulunan Fırlatma Rampası 39A’da teknisyenler yerel saat ile 2:20 pm’deki fırlatma için hazırlıklara devam ediyor. Çeviri: Metin Sarıkaya

13 Mayıs Perşembe günü NASA Kennedy Uzay Merkezi Araç Yapım Binası’nın dışında bir balıkkartalı ailesi görülüyor. Merritt Adası Ulusal Vahşi Hayat Koruma Bölgesi ile Kennedy ortaklaşa  balıkkartalını da içeren 330 kuş türünün habitatını korumak için kolları sıvadı. Bu koruma alanında ayrıca 117 balık türü, 65 amfibi ve sürüngen türü, 31 memeli türü ve 1045 bitki türünü de barındırıyor.

STS – 132 görevi kapsamında Atlantis uzay aracının bugün için planlanan fırlatma programında geri sayım var. NASA’nın Florida’daki Kennedy Uzay Merkezi’nde bulunan Fırlatma Rampası 39A’da teknisyenler yerel saat ile 2:20 pm’deki fırlatma için hazırlıklara devam ediyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: